Llistat d'inscrits

Cognoms Nom Estat
MORENO HIERRO IGNACIO Inscrit/a
ADELL MESEGUER IMMA Inscrit/a
AIXARCH CURTO MARC Inscrit/a
AIXARCH ESCUDERO JOSEP Inscrit/a
ALEMANY ARRUFAT MARGARITA Inscrit/a
ALTES BARRUE TONI Inscrit/a
ANDREEA NICOLETA BORDEIANU Inscrit/a
ANGUERA I GALIANA JOSEP Inscrit/a
ANTO CASTELL LEO Inscrit/a
ARASA CUGAT JESUS Inscrit/a
ARCE JIMENEZ MARIBEL Inscrit/a
AUSACH BAILACH TERESA JESUS Inscrit/a
AVIÑÓ RODA RUTH Inscrit/a
AZNAR GOMEZ PATRICIA Inscrit/a
BALAGUE CASTELLS JOAN CARLES Inscrit/a
BASANTA BAYO EVA Inscrit/a
BEL SALVADOR CRISTINA Inscrit/a
BELTRAN GARCIA JORDI Inscrit/a
BENITO RAEL TAMARA Inscrit/a
BERGA GENÉ FÁTIMA Inscrit/a
BRU ARTIGAS ERNEST Inscrit/a
BRULL LLEIXÀ GEMMA Inscrit/a
BRULL LLEIXA M.JOSE Inscrit/a
CABELLO LLORENTE CARME Inscrit/a
CANONGIA DEL AGUILA CARLA Inscrit/a
CARO BLANCH NURIA DE LA CINTA Inscrit/a
CARRASCO TORREGROSA ISABEL Inscrit/a
CASANOVA MASCARELL LUZ DIVINA Inscrit/a
CASTELLANO MARTINEZ JOAN Inscrit/a
CASTILLA ORAÀ OLGA Inscrit/a
CASTRO GARCÍA ELENA Inscrit/a
CENTELLES GRACIA JORDI Inscrit/a
CERVERA MULET CESAR Inscrit/a
CHAVARRIA GINÉ SERGI Inscrit/a
CHAVARRIA PIÑOL ARNAU Inscrit/a
CHORTO PINO ROSA MARIA Inscrit/a
CHOUAIB KARIM Inscrit/a
CID DAVID Inscrit/a
CODORNIU CODORNIU CORA Inscrit/a
CONESA VALMAÑA MANEL Inscrit/a
CORDERO FERNÁNDEZ VICTOR Inscrit/a
CUGAT CUGAT JAVIER Inscrit/a
CUGAT PANISELLO MARISA Inscrit/a
CURTO MUNUERA JORDI Inscrit/a
CURTO PEDROLA RAFEL Inscrit/a
DEL AGUILA DE TORRES MONTSE Inscrit/a
DOMINGO GARCIA NEUS Inscrit/a
DOMINI VIDAL SILVIA Inscrit/a
DOMONKOS PETER Inscrit/a
DURAN MORAGREGA IMMA Inscrit/a
ESCODA VALLDEPEREZ MARIA TERESA Inscrit/a
ESPANYA FORCADELL MARISIN Inscrit/a
ESTELLER ESPUNY SEBASTIA Inscrit/a
ESTRADA FERRERES JOSEP Inscrit/a
ESTRADA GRAU JOAN MARIA Inscrit/a
ESTUPIÑÁ MAYOR ALBERT Inscrit/a
FERNANDEZ JIMÉNEZ AINHOA Inscrit/a
FERNANDEZ JIMÉNEZ JULIA Inscrit/a
FERNANDEZ MORALES ALEX Inscrit/a
FERNANDEZ PAREJA SARA Inscrit/a
FERNÁNDEZ SERRANO JESÚS Inscrit/a
FERRE JOAQUIM Inscrit/a
FIGUERA CHAVARRIA ANGELINA Inscrit/a
FORÉS AGUILÓ JOAN Inscrit/a
GARCIA-GANGO DIAZ TONI Inscrit/a
GAS SANCHO GERARD Inscrit/a
GILABERT LOPEZ HELENA Inscrit/a
GILABERT VALLDEPEREZ XAVIER Inscrit/a
GINÉ MILLAN MARIA JOSÉ Inscrit/a
GOMEZ BLASCO LAMBERT Inscrit/a
GONZÁLEZ GÓMEZ DIEGO Inscrit/a
GRAU BARBERA JUAN JOSE Inscrit/a
GRAU BRULL ROGER Inscrit/a
GRAU GUARDIA PACO Inscrit/a
GUBERT ANDREU Inscrit/a
HERNÁNDEZ SERRANO NIA Inscrit/a
IBÁÑEZ NÚRIA Inscrit/a
IDIARTE PANISELLO JÚLIA Inscrit/a
JIMÉNEZ FRANCH MIQUEL Inscrit/a
JIMENEZ FRANCH TOMAS Inscrit/a
JIMENEZ VIDAL CONCE Inscrit/a
JIMENEZ VIDAL TOMAS Inscrit/a
LANGE EBRI ARTURO Inscrit/a
LATORRE ROVIROSA MIQUEL Inscrit/a
LLEVAT I LLEVAT CRISTINA Inscrit/a
LOPEZ MALLEN JOAN ANTONI Inscrit/a
LOPEZ PEGUEROLES BLANCA Inscrit/a
LÓPEZ TORRALVO VÍCTOR Inscrit/a
MARRÓ COLOMÉ JOAN Inscrit/a
MARS SALAET MABEL Inscrit/a
MARTÇIN YEPES JAUME Inscrit/a
MARTELL CARDA PERE Inscrit/a
MARTIN GUERRERO PEDRO Inscrit/a
MASSO PAMIES LLUIS MARIA Inscrit/a
MAURI LLEIXÀ MARIA LOURDES Inscrit/a
MESTRE GARCIA MERCÈ Inscrit/a
MONTES GARCIA FRANCESC Inscrit/a
MONTROIG MARTINEZ MONTSERRAT Inscrit/a
MORALES VIVIANA Inscrit/a
MORENO MEMBRADO SERGIO Inscrit/a
MORENO PEREZ DOLORES Inscrit/a
MUÑOZ PUJOL SARA Inscrit/a
NORIEGA GONSALEZ ANNI Inscrit/a
OBIOL ESPELTA SERGI Inscrit/a
OLIVÉ MARTÍ Mª CINTA Inscrit/a
OLMOS GISBERT MARC Inscrit/a
ORTIZ BEL EMMA OLIVA Inscrit/a
ORTIZ NORIEGA ORIOL Inscrit/a
ORTIZ SANCHIS MIQUEL Inscrit/a
PANISELLO MATAMOROS EVA Inscrit/a
PANISELLO SOL FRANCISCO Inscrit/a
PARDO LLUSIÀ RAIMON Inscrit/a
PELEGRIN SANCHEZ JOAN CARLES Inscrit/a
PERALES PULIDO JOAN Inscrit/a
PERELLO CEDO PILAR Inscrit/a
PIÑOL TRULLEN NÚRIA Inscrit/a
PITART PANISELLO RAMON Inscrit/a
PLA ORTEGO JUAN JOSÉ Inscrit/a
PONCE SILVIA Inscrit/a
PONCE JOVANI EVA Inscrit/a
PUJALS DALMASES JOAN Inscrit/a
PUJOL JOVÉ MIQUEL Inscrit/a
PUJOL JOVÉ MIQUEL Inscrit/a
PUJOL REY ANABEL Inscrit/a
PULGARIN VIDAL RAFEL Inscrit/a
RAMIREZ SAIZ SARAI Inscrit/a
RICART HERNANDEZ PILAR Inscrit/a
RODRIGUEZ AGRAMUNT JESÚS Inscrit/a
ROJAS BENITO JOSEP Inscrit/a
ROLDÁN AIXANDRI CINTA Inscrit/a
ROMAN ANITA Inscrit/a
ROMERO PUCHOL CARLA Inscrit/a
RUIZ GINE MONTSE Inscrit/a
SAERA BORDES IVAN Inscrit/a
SAGRISTÀ SABALA VICTOR Inscrit/a
SALCEDO GUERRERO NORMA Inscrit/a
SALIDO GIL DEOGRACIAS Inscrit/a
SANAHUJA VIDAL MANEL Inscrit/a
SANCHEZ LIDIA Inscrit/a
SANCHO ARASA OLGA Inscrit/a
SANGENIS ANGUERA JAUME Inscrit/a
SERRES GUTIERREZ JOSEP Inscrit/a
SEVILLA DOMINGO CARMEN Inscrit/a
SOL LLOP OLGA Inscrit/a
SOLÉ I GIMÉNEZ AUSIÀS Inscrit/a
SOLÉ SÁNCHEZ JOAN FRANCESC Inscrit/a
SOROLLA MARTINEZ NURIA Inscrit/a
SOROLLA MARTINEZ RAQUEL Inscrit/a
TÍSCAR VADILLO DESIREÉ Inscrit/a
TOMAS ALEIXENDRI ENRIC ANGEL Inscrit/a
TOMÀS TORRES ISMAEL Inscrit/a
TORRES FORNOS FRANCISCO Inscrit/a
TORRES VENTURA NARCIS Inscrit/a
TORT MALAGRIDA HELENA Inscrit/a
TRILLA FANECA JAUME JOAN Inscrit/a
TUCHO FERNANDEZ RAMON Inscrit/a
VAL ESTUPIÑA JOSEP M. Inscrit/a
VIDAL ONDOZABAL JORDI Inscrit/a
VILADRICH ALIFONSO MARTA Inscrit/a
VILAGRASA SECH RAMON Inscrit/a
VIÑA MASCARELL LLORENÇ Inscrit/a
VINYES POVILL RAFEL Inscrit/a
ZAMORANO TORRES TONI Inscrit/a

Formulari d'inscripcions

Horaris

  • 17 de Novembre 2019 a les 9H
  • Refugi de Caro de la UEC

Descarregues

Recorregut Llarg

  • Refugi Caro UEC, Mare de Deu del Mascar, Casa forestal de Cova Avellanes, Camí del Clot d'en Pastor, Clots d'en Pastor, Faig Trencat, Teix de Serrassoles, Serrasoles Pas de l'Embarronat, Bassís del Marturi, Casa forestal de Cova Avellanes, Font dels Bassiets, Estació Metereològica, Pantà de Prades, Refugi de Caro UEC.

Recorregut Curt

  • Refugi Caro UEC, Mare de Deu del Mascar, Casa forestal de Cova Avellanes, Cova Avellanes, Bassís del Marturi, Casa forestal de Cova Avellanes, Font dels Bassiets, Estació Metereològica, Pantà de Prades, Refugi de Caro UEC.